Trabzon Matbaa
Topkar Matbaa

40 Yılı Aşkın Tecrübeyle...

1979 yılında çocukluk yıllarını sektörde harcamış Topal Kardeşler tarafından 1 adet tipo baskı makinesi yatırımı ile Top-Kar Matbaacılık kurulmuştur. Yıllar içinde çeşitli yatırımlar ile büyümeye devam etmiş; 1994 Yılında Samsun’da; günümüzde faaliyetine bağımsız olarak devam eden Top-Kar Bilgisayar Form Üretimi Matbaacılık San. ve Tic. Ltd. Şti. kurulmuştur.

1997 yılında ortaklık yapısındaki değişiklikler ile Limited Şirket olmuş ve Top-Kar Matbaacılık Ofset Tipo ve Bilgisayarlı Sürekli Form San. Tic. Ltd. Şti. ticari tescilini almıştır. 2000'li yıllarda İstanbul’da çeşitli ortaklıklar kurularak büyümeye devam etmiştir.

2002 yılında “ Gıda ile Temas Eden Madde ve Malzeme” sertifikası alınarak ambalaj sektörüne ilk adım atılmıştır. 2008 yılında bölgedeki ilk 5 renkli etiket makinesi yatırımı ile ambalaj sektöründeki faaliyeti güçlenerek devam etmiştir. Günümüzde 2. Kuşak Topal Kardeşler tarafından yönetilen Top-Kar Matbaacılık yeni yatırımları ile güçlenmeye ve büyümeye devam etmektedir.

Vizyonumuz

Matbaa, Ambalaj ve Reklam sektörlerine her anlamda yeni yatırımlar yaparak bölgemizde, ülkemizde ve dünyada kaliteli ve hızlı çözümleri ile tanınan bir marka olmak.

Misyonumuz

Aileye dayalı kurum kültürünü profesyonellikle birleştirerek; müşterilerini de bu ailenin bir parçası saymak. Müşterilerinin ihtiyaçlarını; uygun, kaliteli ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak.

Trabzon Matbaa

Kaliteli İş, Hızlı Baskı ve Fiyat Teklifi Almak İçin Bize Ulaşın