KURUMSAL BASKILAR

Firmanızın ihtiyaç duyduğu kartvizit, zarf, dosya, antetli kağıt ve benzer tüm ihtiyaçlarınız için en uygun maliyet, en yüksek kalite ve en hızlı teslim hedefiyle yanınızdayız.

 

TANITIM BASKILARI

Reklam bir firma için en önemli tanıtım aracıdır. Bu araçlar ise firmanızın broşür, katalog, el ilanı, insert, afiş vb. materyallerden başlar. Bu yeni başlangıca profesyonel çözümler üretiriz.

ISLAK MENDİL

Artık günümüzde ıslak mendil bir lüks değil bir ihtiyaç her hizmet işletmesi müşterilerine ıslak mendil sunmakta ve ıslak mendil firmalar içinde iyi bir reklam aracı olmakta. İstediğiniz tüm özelliklerde ve kalitede ıslak mendil ihtiyacınızda hizmet vermekteyiz.

 

KARTON KUTU AMBALAJ

Gıda ile temasta bulunan ürünler üretim ve sicil sertifikasına sahip olan firmamız en uygun koşullarda ve yüksek kalitedeki üretim standarları ile ihtiyacınıza uygun kutu ve ambalaj işlerinizde hizmetinizdeyiz.

ETİKET

Yapmış olduğumuz makine yatırımları ile termal , opak, kuşe, şeffaf ; otomasyona uygun, özel kesimli tüm etiket ihtiyaçlarınızda en yüksek kalitede hizmet veren firmamız sizlerin hizmetindedir.

 

SÜREKLİ FORM

Firmanızın kurumunuz ihtiyaç duyduğu tüm sürekli form evraklar makbuzlar en yüksek kalitedeki üretim tesisimizle firmamız tarafından karşılanabilmektedir.

KARTON ÇANTA

Mağazaların vazgeçilmezi olan karton çanta ihtiyaçlarınız için uzağa gitmenize nakliye bedeli ödemenize gerek yok geniş çeşitimizle hizmetinizdeyiz.

 

DAVETİYE

Bu en değerli gününüzde zengin çeşitlerimizle en uygun maliyette ve en kısa sürede teslim ilkesiyle siz değerli müşterilerimizin yanınızdayız.

GAZETE - KİTAP BASIM

Yılların kazandırdığı tecrübe ile kitap ve gazete baskısı işlerinizde her zaman yanınızdayız.

 

GÜNLÜK KULLANIM ÜRÜNLERİ

Günlük kullanımı fazla olan amerikan servis altlığı, çatal bıçak kılıfı, stick şeker, ambalaj kağıdı çözümlerimiz ile hizmet vermekteyiz.

 

PROMOSYON

Bloknot, takvim ,ajanda ,imsakiye ,magnet ,anahtalık ,kalem ,kupa ,flash bellek siz ne istediğinize karar verin gerisini birlikte halledelim. Zengin çeşit ve kataloglarımız sayesinde ilginç ,dikkat çekici ,kullanışlı ,kalıcı promosyon çeşitlerimizle firmanıza değer katın.

 


Matbuu Evrak Antetli Kağıt Etiket Afiş Ambalaj Kutu Promosyon Islak Mendil
Fatura Cepli Sunum Dosya Katalog Insert Karton Çanta Davetiye Kaşe, Cep Kaşe
İrsaliyeli Fatura Diplomat Zarf Broşür Karton Kutu Sürekli Form Kartvizit Flexo Etiket
Trabzon Matbaa Trabzon Katalog Trabzon Form Trabzon Islak Mendil Trabzon Ambalaj Trabzon Kartvizit Trabzon Kutu